Попфолк звездата Фики Стораро открито говори за своя брат и

...
Попфолк звездата Фики Стораро открито говори за своя брат и
Коментари Харесай

Фики Стораро за брат си: „Направи много изцепки, но е добър и ще улегне“

Попфолк звездата Фики Стораро намерено приказва за своя брат и неговите прояви. Изпълнителят показа, че Емрах е позволил доста неточности. Въпреки това, Фики има вяра в положителния темперамент на брат си. Той е уверен, че с времето Емрах ще помъдрее и ще улегне. Фики акцентира, че брат му е емоционален. Той изрази вяра за неговото бъдеще.

Фики описа за препоръките, които е давал на Емрах. Опитвал се е да го насочва към по-скромно държание. Предупреждавал го е против показноста.

„ Емо, тези неща не са хубави, брат мой, бъди по-скромен, какво се радваш толкоз на тази кола, като това е краткотрайно, за какво го разпространяваш, показността е грозно нещо “

е казвал Фики. Емрах обаче не е слушал. Отговарял е, че това е съвременно. Фики признава, че брат му и Коцето са сбъркали. Важното е, че си признават грешките и понасят следствията.

Певецът изрази горест поради писанията по адрес на брат си. Той знае, че Емрах има добра и ранима душа.

„ Специално за него хората са обективни, не запитвам за какво пишат по този начин за него, само че ми става тъжно, тъй като знам, че има добра и ранима душа, знам, че и той се ранява, само че продължава да прави такива изцепки. “

Фики има вяра, че Емрах ще порасне. Предстои му да сътвори семейство. Тогава ще би трябвало да поеме отговорност.

Фики показа и за личната си сензитивност. Той я крие даже от себе си.

„ Крия какъв брой съм сензитивен. Понякога даже от себе си укривам какъв брой мога да съм сензитивен. “

Музикантът признава, че ранимите хора се интересуват от всичко. Той счита чувствителността за благословия. Фики се харесва повече в 30-те си години. Това е спрямо началото на кариерата му.

Изпълнителят разкри и своите музикални алтернативи. Той не е сигурен дали желае да пее единствено попфолк. Винаги е имал раздвоения за стила. Чуди се дали ще бъде оценен. Песни като „ Щибидидоп “ имат милиони гледания. В същото време стойностни фолклорни и поп песни остават незабелязани. Това го обърква, тъй като вършат комерсиална музика.

„ Ако зависеше единствено от мен, бих пял поп и фолклор и може би единствено аз щях да си ги чувам “

, означи той. Фики е засегнат от хората, които не го признават за актьор. Той чете и интернет мнения за себе си. Обеща да показа друга музика за „ Евровизия “, в случай че бъде определен.

В скорошно развиване на кариерата си, Фики Стораро бе отличен като „ Балканска звезда №1 “. Той е първият български реализатор, получил тази премия на церемонията Best of Rumeli. Фики е наследник на известния Тони Стораро. Той започва през 2013 година с дует. През 2020 година взе участие в предаването „ Като две капки вода “. През 2022 година провежда първия си поп концерт „ Другото лице “.

Източник: paragraph.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР