Доц. Николай Димитров : Имахме нужда от тази "Бангаранга", имахме нужда от самочувствие
" Поне още няколко месеца ще се приказва за триумфа на Дара и ще се въодушевяваме от " Бангаранга " ". Това съобщи пред БНР доцент Николай Димитров, обществен психолог, учител в СУ " Св. Климент Охридски " и Нов български университет.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




