Поне 4-ма са загинали и 20 са ранени при новата

...
Поне 4-ма са загинали и 20 са ранени при новата
Коментари Харесай

Четирима загинали и 20 ранени при днешната стрелба в турско училище

Поне 4-ма са починали и 20 са ранени при новата пукотевица в учебно заведение в южната турска провинция Кахраманмараш, заяви губернаторът на провинцията. 

Стрелецът е възпитаник в 8 клас, който е взел оръжието на татко си. 

Стрелбите в учебни заведения са доста редки в Турция, само че това е вторият подобен случай в границите на два дни.

Вчера 16 души бяха ранени след като младеж откри пукотевица в учебно заведение друга южна турска провинция - Шанлъурфа. 19-годишният стрелец се самоуби, откакто пристигналите на място служители на реда се пробваха да го задържат. Той е някогашен ученик на учебното заведение. Мотивите му остават незнайни.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР