Помощник треньорът на Челси Марко Яни е обвинен в недопустимо

...

Футболната асоциация на Англия погна помощник треньор на Челси за провокацията към Моуриньо

Помощник треньорът на Челси Марко Яни е упрекнат в неприемливо държание, откакто наруши разпоредбите в последния мач с Манчестър Юнайтед (2:2).

Италианецът трябваше да отговори на обвиняванията в четвъртък, само че мениджърът на Юнайтед Жозе Моуриньо се измъкна от обвиняването, оповестиха от ФА.

Както Челси, по този начин и Юнайтед публично е напомнено за отговорностите им и предстоящото държание от техния личен състав и играчи когато и да е, до момента в който са на терена.

Челси изравни резултата в последната минута от спомагателното време, което накара Яни да навлезе в зоната на Жозе Моуриньо.

Премиър лийг 9 кръг, събота 20 октомври  Челси 2:2краен резулат  Манчестър Юнайтед