Полузащитникът на Реал Мадрид Едуардо Камавинга е бил облян в

...
Полузащитникът на Реал Мадрид Едуардо Камавинга е бил облян в
Коментари Харесай

Футболист на Реал е плакал в съблекалнята след загубата от Байерн

Полузащитникът на Реал Мадрид Едуардо Камавинга е бил облян в сълзи в съблекалнята на тима след мача с Байерн, настояват от " Marca ".

Според изданието, един от най-усмихнатите играчи в тима е страдал доста след отпадането на " кралския клуб " от Шампионска лига. Той изцяло е осъзнал виновността си за аления картон и е бил сломен. Всички от тима обаче са застанали зад него и са оказали цялостна поддръжка на френския национал.

Бъдещето на Камавинга в Реал Мадрид е неразбираемо и най-вероятно халфът ще смени клубната си принадллежност през лятото. Той получава все по-малко шансове в настоящия си отбор, като даже тогава не впечатлява с нищо и даже на моменти разочарова.
 Важен бранител преподписа с Реал Мадрид
Важен бранител преподписа с Реал Мадрид

Добри вести за " лос бланкос "
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР