Футболист на Реал е плакал в съблекалнята след загубата от Байерн
Полузащитникът на Реал Мадрид Едуардо Камавинга е бил облян в сълзи в съблекалнята на тима след мача с Байерн, настояват от " Marca ".
Според изданието, един от най-усмихнатите играчи в тима е страдал доста след отпадането на " кралския клуб " от Шампионска лига. Той изцяло е осъзнал виновността си за аления картон и е бил сломен. Всички от тима обаче са застанали зад него и са оказали цялостна поддръжка на френския национал.
Бъдещето на Камавинга в Реал Мадрид е неразбираемо и най-вероятно халфът ще смени клубната си принадллежност през лятото. Той получава все по-малко шансове в настоящия си отбор, като даже тогава не впечатлява с нищо и даже на моменти разочарова.
Важен бранител преподписа с Реал Мадрид
Добри вести за " лос бланкос "
Според изданието, един от най-усмихнатите играчи в тима е страдал доста след отпадането на " кралския клуб " от Шампионска лига. Той изцяло е осъзнал виновността си за аления картон и е бил сломен. Всички от тима обаче са застанали зад него и са оказали цялостна поддръжка на френския национал.
Бъдещето на Камавинга в Реал Мадрид е неразбираемо и най-вероятно халфът ще смени клубната си принадллежност през лятото. Той получава все по-малко шансове в настоящия си отбор, като даже тогава не впечатлява с нищо и даже на моменти разочарова.
Важен бранител преподписа с Реал Мадрид
Добри вести за " лос бланкос "
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




