Полузащитникът на Астън Вила Дъглас Луис обеща да остане на

...

Дъглас Луис има желание да продължи да изпълнява дузпи въпреки пропуска срещу Олимпиакос

Полузащитникът на Астън Вила Дъглас Луис даде обещание да остане на осъществяване на дузпи макар скъпия си пропуск в първия полуфинален мач от Конференцията на Лига Европа в четвъртък от Олимпиакос.

Надеждите на Вила да стигне до първи европейски край от 1982 година насам висят на косъм след тежката загуба с 4-2 на Вила Парк в четвъртък вечерта.

Това трябваше да е едно- недостиг от голове, който би трябвало да компенсират в Атина идната седмица, само че Луис видя, че късният му прецизен удар удари гредата.

Джон Макгин: „ Все още има дълъг път.

„ Трябва да играем доста по-добре, в сравнение с тук, само че сме повече от способни да го създадем. “...