Райс: Полуфиналисти в Шампионската лига сме, нека го приемем, нека му се насладим
Полузащитникът на АрсеналДеклан Райс показа мислите си преди първия мач от полуфинала в Шампионската лига против Атлетико, който е през днешния ден в Мадрид и е с начален час 22:00. „ Играхме сложни мачове на най-високо равнище през последните три или четири години, тъй че знаем какво да чакаме. Така е било през целия сезон и по този начин желаеме да бъде и към края. Ние сме полуфиналисти в Шампионската лига, дано го приемем, дано му се насладим и да покажем на какво сме способни.
Голмайсторските качества на Еберечи Езе? Затова го доведоха тук. Казах преди няколко седмици, че стрелбата му е невероятна. Какъв състезател, какъв човек. Той ще бъде доста значим за нас през идващите няколко седмици. Наистина имаме потребност от него “, цитира пресслужбата на Арсенал думите на 27-годишния англичанин.
Атлетико Мадрид и Арсенал протягат ръка към финала в Шампионската лига
Голмайсторските качества на Еберечи Езе? Затова го доведоха тук. Казах преди няколко седмици, че стрелбата му е невероятна. Какъв състезател, какъв човек. Той ще бъде доста значим за нас през идващите няколко седмици. Наистина имаме потребност от него “, цитира пресслужбата на Арсенал думите на 27-годишния англичанин.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




