Полузащитникът на Англия Деле Али вярва, че отборът му може

...

Деле Али: Можем да стигнем до финала и да спечелим

Полузащитникът на Англия Деле Али има вяра, че тимът му може да стигне до финала на Мондиал 2018 и да завоюва купата. Снощи “Трите лъва” се класираха за четвъртфиналите след победа над Колумбия след 1:1 в постоянното време и продълженията и 4:3 при дузпите.

" Ключовият миг беше реакцията ни, откакто допуснахме гол в последната минута. Показахме, че сме уверени в себе си, показахме подвиг. Колумбийците ни затрудниха оптимално. Място на 1/4-финалите е отличен резултат, доста любимци към този момент са навън от шампионата.

Шведите имат мощен тим, страхотни са на това Световно състезание. Ще се подготвим за още един тежък мач имаме вяра, че можем да стигнем до финала и да спечелим ". Мондиал 2018 1/8 кръг, вторник 3 юли  Колумбия 4:5краен резулат  Англия