Полша постигна изключително ценна победа с 1:0 при гостуването си

...

Полша измъкна ценна победа в Албания, фенове прекъснаха мача

Полша реализира извънредно скъпа победа с 1:0 при гостуването си на Албания в борбата за второто място в в група „ I “ за Мондиал 2022. Така "дружина полска " изпревари днешния си противник за мястото за бараж с две точки.

Единственият гол в срещата вкара Карол Свидерски в 77-ата минута. Нападателят засече с глава центриране на Матеуш Клих.

След това той и съотборници му показаха бурно насладата си пред почитателите на домакините, които започнаха да ги замерят с бутилки и други предмети. Поради тази причина срещата беше прекратена, а основният рефер прибра двата тима в съблекалните. 20 минути по-късно мачът беше възобновен. Полша съумя да удържи задатъка си и излезе на второ място в групата. Те изостават на три точки от водача Англия.