Положителните температури позволяват от днес да започне миене на улици

...
Положителните температури позволяват от днес да започне миене на улици
Коментари Харесай

Мият улици и булеварди от днес в София

Положителните температури разрешават от през днешния ден да стартира миене на улици и булеварди, оповестяват от Столичната община.

Миенето с автоцистерна с маркуч ще се прави по съществени улици и булеварди в осем столични региона и ще продължи в идващите дни през седмицата при уместно време. Работата на почистващите компании се управлява от екипи на Столичен инспекторат.

Днес след 11:00 ч. ще се мият улици и булеварди в регионите „ Сердика”, „ Илинден”, „ Овча купел”, „ Средец”, „ Триадица”, „ Люлин”, „ Искър” и „ Кремиковци”. Дейностите се правят по бул. „ Президент Линкълн “, бул. „ Патриарх Евтимий “, ул. „ Каменоделска “, ул. „ Скопие “ и други

Преди това ще бъде направено разчистване на пътните регули от наноси и прахуляк, както и инспекция на дъждоприемните шахти. Ще се прави и машинно разчистване на пътни сектори и велоалеи, както и ръчно метене на тротоари.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР