Положението беше - страх ме е да скоча. Вчера за

...
Положението беше - страх ме е да скоча. Вчера за
Коментари Харесай

Ергенката Кристина налази и стена

" Положението беше - боязън ме е да скоча. Вчера за първи път бях на катерене и почтено казано, се оправих изненадващо добре. Мислех си, че най-голямата компликация ще съставлява изкачването, само че в действителност се оказа, че това е слизането. И макар че знаех, че съм с въжета, ми беше доста мъчно да се пречупя и да скоча! "  

Това показа ергенката Кристина Пламенова, която се чуди какво да прави по през целия ден, написа България Днес. 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР