Полицията в София вече е установила самоличността на участниците в

...
Полицията в София вече е установила самоличността на участниците в
Коментари Харесай

Разкриха кои са побойничките от столичния мол, млатили се пред деца

Полицията в София към този момент е открила самоличността на участниците в сбиването, станало нощес в търговски център в столицата. До момента по случая няма арестувани. Видеоклип от побоя се появи в обществените мрежи.

От Столичната дирекция на вътрешните работи прецизираха, че сигналът за случая и сбиването е подаден в 18:20 часа. Пристигналият на място екип на полицията и проверяващите в Шесто районно полицейско ръководство са открили участниците в сбиването.

Все още се доизяснява и повода за случилото се. Вече има подадени тъжби от няколко от участниците в случая.

На публикувания в обществените мрежи запис се вижда по какъв начин дами се бият в търговски център пред очите на деца и минувачи.

Полицията е иззела записи от камерите в мола. Предстои казусът да бъде докладван на Районната прокуратура, допълниха още от Столичната полиция.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР