Хеликоптерна катастрофа уби 1 в южната част на Ню Брънзуик, предпазна табла по пътя
Полицията оповестява, че един човек е умрял след злополука с хеликоптер в южната част на Ню Брънзуик.
Sgt. Pierre-Luc Haché от RCMP споделя, че хеликоптерът Robinson R-44 е пътувал от Фредериктън към летището в Съсекс, Нова Британия, което е на към 80 километра североизточно от Сейнт Джон.
Той споделя, че полицията в Съсекс е получила позвъняване малко преди 19 часа. в събота от Съвместния избавителен координационен център в Халифакс за липсващ хеликоптер с един човек на борда.
Получавайте ежедневни националн...
Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




