Трагедия в Пловдив: Дете почина, след като погълна неизвестен предмет
Полицията проверява гибелта на малко дете, откакто по-рано денем на 22 юни е било доведено от родители по неотложност до ДКЦ „ Изток " в Пловдив.
По информация на ТрафикНюз родителите са пристигнали в лечебното заведение в Столипиново, носейки детето на ръце.
На място незабавно са били изпратени два полицейски патрула и два екипа на Спешна помощ. Незабавно са почнали да оказват помощ, само че макар напъните на лекарите е била установена гибелта му.
По предварителна информация детето е погълнало незнаен предмет или вещество, след което положението му внезапно се е влошило. Родителите са реагирали неотложно и са потеглили към най-близкото лечебно заведение, търсейки незабавна здравна помощ.
Към момента проверяващи са почнали работа по изясняване на всички обстоятелства и условия към трагичния случай.
От управлението на ДКЦ „ Изток " обявиха, че детето е било заведено при персоналния доктор, само че към този миг не могат да разясняват детайлности към случая и събитията, при които е настъпила гибелта.
Работата по случая продължава.
По информация на ТрафикНюз родителите са пристигнали в лечебното заведение в Столипиново, носейки детето на ръце.
На място незабавно са били изпратени два полицейски патрула и два екипа на Спешна помощ. Незабавно са почнали да оказват помощ, само че макар напъните на лекарите е била установена гибелта му.
По предварителна информация детето е погълнало незнаен предмет или вещество, след което положението му внезапно се е влошило. Родителите са реагирали неотложно и са потеглили към най-близкото лечебно заведение, търсейки незабавна здравна помощ.
Към момента проверяващи са почнали работа по изясняване на всички обстоятелства и условия към трагичния случай.
От управлението на ДКЦ „ Изток " обявиха, че детето е било заведено при персоналния доктор, само че към този миг не могат да разясняват детайлности към случая и събитията, при които е настъпила гибелта.
Работата по случая продължава.
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




