Трагедия в Пловдив: Разследват смъртта на малко дете
Полицията проверява гибелта на малко дете, откакто по-рано през днешния ден то е било доведено от родители по неотложност до ДКЦ „ Изток “ в Пловдив. По информация на медията ни родителите са пристигнали в лечебното заведение в " Столипиново ", носейки детето на ръце.
На място незабавно са били изпратени два полицейски патрула и два екипа на Спешна помощ. Незабавно са почнали да оказват помощ, само че макар напъните на лекарите е била установена гибелта му, заяви.
По предварителна информация детето е погълнало незнаен предмет или вещество, след което положението му внезапно се е влошило. Родителите са реагирали неотложно и са потеглили към най-близкото лечебно заведение, търсейки незабавна здравна помощ.
Към момента проверяващи са почнали работа по изясняване на всички обстоятелства и условия към трагичния случай. От управлението на ДКЦ „ Изток “ обявиха за медията, че детето е било заведено при персоналния доктор, само че към този миг не могат да разясняват детайлности към случая и събитията, при които е настъпила гибелта.
Работата по случая продължава!
На място незабавно са били изпратени два полицейски патрула и два екипа на Спешна помощ. Незабавно са почнали да оказват помощ, само че макар напъните на лекарите е била установена гибелта му, заяви.
По предварителна информация детето е погълнало незнаен предмет или вещество, след което положението му внезапно се е влошило. Родителите са реагирали неотложно и са потеглили към най-близкото лечебно заведение, търсейки незабавна здравна помощ.
Към момента проверяващи са почнали работа по изясняване на всички обстоятелства и условия към трагичния случай. От управлението на ДКЦ „ Изток “ обявиха за медията, че детето е било заведено при персоналния доктор, само че към този миг не могат да разясняват детайлности към случая и събитията, при които е настъпила гибелта.
Работата по случая продължава!
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




