Ченгета намериха дрога при обиск във Враца, има арестуван
Полицията откри дрога при обиск във Враца, оповестяват от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи.
Вчера, след оперативно-следствени дейности от чиновници на бранш „ Противодействие на престъпната престъпност “ при ОДМВР-Враца, е осъществено претършуване в частен дом. Той е населяван от 35-годишен мъж.
При тараша ченгетата се натъкнали на два типа дрога. Намерени и конфискувани са съцветия на канабис и метамфетамин.
Мъжът е арестуван в ареста във Враца. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Вчера, след оперативно-следствени дейности от чиновници на бранш „ Противодействие на престъпната престъпност “ при ОДМВР-Враца, е осъществено претършуване в частен дом. Той е населяван от 35-годишен мъж.
При тараша ченгетата се натъкнали на два типа дрога. Намерени и конфискувани са съцветия на канабис и метамфетамин.
Мъжът е арестуван в ареста във Враца. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




