Полицията намери дрога при обиск във Враца, съобщават от пресцентъра

...
Полицията намери дрога при обиск във Враца, съобщават от пресцентъра
Коментари Харесай

Ченгета намериха дрога при обиск във Враца, има арестуван

Полицията откри дрога при обиск във Враца, оповестяват от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи. 
Вчера, след оперативно-следствени дейности от чиновници на бранш „ Противодействие на престъпната престъпност “ при ОДМВР-Враца, е осъществено претършуване в частен дом. Той е населяван от 35-годишен мъж.
При тараша ченгетата се натъкнали на два типа дрога. Намерени и конфискувани са съцветия на канабис и метамфетамин.
Мъжът е арестуван в ареста във Враца. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР