Полицията издирва 68-годишния Стоян Крумов Илиев от Шумен по молба

...
Полицията издирва 68-годишния Стоян Крумов Илиев от Шумен по молба
Коментари Харесай

Издирват изчезнал шуменец. Виждали ли сте Стоян? СНИМКА

Полицията търси 68-годишния Стоян Крумов Илиев от Шумен по молба на околните му, оповестиха от пресцентъра на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи. 

Мъжът е в неопределеност от 19 септември. По всяка възможност е бил облечен с работно облекло, долнище на спортен екип и черни маратонки.  



Той е висок към 178 сантимента, със едва телосложение и зелени очи. Мъжът има челно оплешивяване, дълга коса и брада. Характерно за походката му е, че леко накуцва. 

От полицията в Шумен умоляват всички, които имат данни за местонахождението му - да подадат сигнал на телефони с номера 112 или 054800588. 

На 18 септември сутринта полицията намери  77-годишния Хачадур Оханесян, напуснал Дома за остарели хора в Нови пазар. 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР