Полицаи са обискирали две жилища на Стивън Падък, който в

...
Полицаи са обискирали две жилища на Стивън Падък, който в
Коментари Харесай

Полицията обискира две жилища на стрелеца от Лас Вегас


Полицаи са обискирали две жилища на Стивън Падък, който в неделя вечерта откри пукотевица по феновете на кънтри фестивал в Лас Вегас и умъртви десетки. Едното жилище в е в Мескит, на 130 км. от Лас Вегас.

В региона живеят основно пенсионери и има доста стадиони за голф и тенис. 64-годишният Падък живеел там със 62-годишната си жена в едноетажна къща с три спални, купена преди към 2 години за 369 000 $. Падък не е имал финансови проблеми.

Спец службите са обискирали и дом на Падък в Рино, на 804 км. от Мескит.

Падък стреля от хотелската си стая в „ Мандълей бей ” на 32-ри етаж и умъртви най-малко 59 души. 527 са ранени. Престъпникът се самоуби преди идването на полицията.

Трагедията е най-голямото всеобщо ликвидиране в новата история на Съединени американски щати. /РИА Новости
Източник: bgnes.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР