Полицаи от Кюстендил са иззели документи от офис на жена,

...
Полицаи от Кюстендил са иззели документи от офис на жена,
Коментари Харесай

Жена се припозна за адвокат, намесиха се полицаи

Полицаи от Кюстендил са иззели документи от офис на жена, правила правни услуги без да има юридическо обучение. Униформените са направили процесуални дейности под надзора на наблюдаващ прокурор и с разрешението на Районния съд в Кюстендил в жилище и офис в града, населявани от 59-годишната жена.

Тя се е представяла за юрист и е предложила правни услуги. От претърсените обекти са конфискувани голям брой документи, споделиха от полицията. В хода на формирано по-рано досъдебно произвеждане е открито, че дамата е неправоспособна - няма юридическо обучение, а клиентите ѝ са били излъгани, като са заплащали правна услуга, която не са получавали, написа Българска телеграфна агенция. 

По случая се работи от няколко месеца. Към сегашния миг дамата не е арестувана.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР