Полицаи намериха много наркотици в дома на 32-годишен мъж от

...
Полицаи намериха много наркотици в дома на 32-годишен мъж от
Коментари Харесай

При спецакция: Ченгета тарашиха дома на дилър от Враца, намериха много наркотици

Полицаи откриха доста опиати в дома на 32-годишен мъж от Враца, оповестиха от Министерство на вътрешните работи. 
Случаят е от през вчерашния ден. В хода на профилирана интервенция е осъществено претършуване в дома на врачанина. По време на обиска, униформените намерили електронна везна и плик с 42 грама опиати. При изработен полеви наркотест дрогата реагирала на метамфетамин. 
По случая е формирано досъдебно произвеждане за осъществено закононарушение по член 354а, ал.1 от Наказателния кодекс. 
Мъжът е арестуван в районното ръководство във Враца. 

*Снимката е илюстративна
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР