Хаос с мигранти: Пазачът на приюта в Ню Йорк е ранен, докато 5 нелегални нападат друг в леглото му
Полицаи на NYPD арестуваха петима мъже в приюта за мигранти на остров Рандъл рано сутринта в понеделник, откакто се твърди, че са се нахвърлили върху различен мъж в леглото му и рани охранител по време на сбиването, съгласно управляващите и локалните медии.
Петима мъже, на възраст сред 20 и 33 години, са упрекнати, че са удряли различен мъж, до момента в който е ял храна в леглото му малко преди 2 часа сутринта в приюта на East 125 Street, съгласно управляващите.
Глутницата мигранти заобиколи леглото и удряше и драскаше жертвата „ по цялата му глава и лице “ и по краката му, сподели полицията.
Мъж е отведен от подслон за мигранти с белезници на остров Рандалс в Ню Йорк в понеделник, 8 април 2024 година Петима обвинени бяха арестувани след вътре в приюта избухна борба, която докара до хоспитализации. (FNTV)
Петимата мъже са упрекнати в нахлуване от трета степен и тормоз.
Заподозрените са разпознати като Хауърд Очоа -Olivero, 27, Jose Manuel-Maza, 29...
Прочетете целия текст »




