След сигнал: Ченгета иззеха куп ел. уреди и машини от пазара в Монтана
Полицаи иззеха редица машини и ел. уреди от пазара в Монтана, оповестиха от Министерство на вътрешните работи.
Случаят е от през вчерашния ден. След получен сигнал на тел. 112 чиновници от група " Патрулно-постова активност “ при районното ръководство в Монтана спипали край общинския пазар в града двама мъже - на 38 и 39 години от област Велико Търново и област Плевен.
Същите предложили за обмен в пластмасови куфари разнообразни ел. уреди и машини, носещи непокътнати търговски марки.
Местопроизшествието е посетено от чиновници от бранш " Противодействие на икономическата престъпност “ при ОДМВР-Монтана.
При осъществения оглед са открити и конфискувани 7 ъглошлайфа, 6 винтоверта, 4 гайковерта, акумулатори със зарядни станции, генератор за ток, като всичките били без документи за генезис.
По случая е формирано досъдебно произвеждане по член 172 б от Наказателен кодекс.
*Снимката е илюстративна
Случаят е от през вчерашния ден. След получен сигнал на тел. 112 чиновници от група " Патрулно-постова активност “ при районното ръководство в Монтана спипали край общинския пазар в града двама мъже - на 38 и 39 години от област Велико Търново и област Плевен.
Същите предложили за обмен в пластмасови куфари разнообразни ел. уреди и машини, носещи непокътнати търговски марки.
Местопроизшествието е посетено от чиновници от бранш " Противодействие на икономическата престъпност “ при ОДМВР-Монтана.
При осъществения оглед са открити и конфискувани 7 ъглошлайфа, 6 винтоверта, 4 гайковерта, акумулатори със зарядни станции, генератор за ток, като всичките били без документи за генезис.
По случая е формирано досъдебно произвеждане по член 172 б от Наказателен кодекс.
*Снимката е илюстративна
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




