Пол Мърсън призна, че е останал тъжен“ и разочарован“, след

...

„Тъжно и разочаровано“ признание на Пол Мърсън след удара на Арсенал над Уест Хем

Пол Мърсън призна, че е останал „ печален “ и „ отчаян “, откакто неговият някогашен тим Арсенал записа най-голямата си взаимна лига като посетител победа против Уест Хям.

Момчетата на Микел Артета завоюваха с 6-0 на Лондонския стадион с помощта на петима разнообразни голмайстори. Уилям Салиба ги изпрати, преди Букайо Сака да вкара първия си гол от дузпа. Скоро последваха головете на Габриел Магалаес и Леандро Тросард и резултатът беше 4-0 преди да бъде даден сигналът за полувремето.

Сака си обезпечи поддръжката си 10 минути след второто полувреме, преди Деклан Райс да вкара ефектен удар против някогашната му страна, с цел да стане шест. Победата също сведе Чуковете до най-тежкото общо проваляне вкъщи, съпоставяйки загубата с 6-0 от Блекбърн през декември 1963 година

След мача Мърсън призна, че макар обстоятелството, че е бил негов остарялата страна, които бяха в най-хубавия си тип, с цел да запишат историческа победа, той таеше доста страсти поради мрачното показване на Уест Хем. Експертът,...