Дайте на Невзоров да построи Детската болница
Показват фотоси на изкопа на Детската болница – несъмнено е снимано с дрон. Изкопът е ограден с ограда, която от високо наподобява на сърце – тук-таме обрасло с трева.
Това е от високо видяно бъдещата Детска болница. Изкоп във тип на сърце.
Чувал съм, че в далечни земи в миналото хората измислили ужасно наказване. Обръсвали главите на враговете си до голо, връзвали ги и правели по този начин, че върху голите им глави да падат капки вода. Капка след капка по черепа, до момента в който болката стане нетърпима и изгубиш схващане. А преди този момент си кажеш всичко, каквото те питат.
Е това заслужават тези, които си направиха дворци и покои, които си купиха острови и дори индулгенции за Рая, само че Детска болница не можаха да създадат – обръснати глави до голо и през две секунди, през три секунди – капки върху черепите. И на всичко от горната страна трапът с оградата наподобява на сърце.
Не сърца – капка мозък и съвест нямат тези, които все въртят, усукват и не почват Детската болница. А може би са разбрали, че на нас, българите, Детска болница не ни би трябвало. Нашите деца – българчетата, са що се касае за един летен лагер – един файтон дечица останаха.
То не бяха Обществени препоръки, то не бяха промени тук-там, където ще се строи болничното заведение, то не бяха неизрядни публични поръчки, то не бяха локуми и дъвки. Как пък едно нещо не беше със света и като хората. И градежът на тая Детска болница все не почва и не почва.
Страшни приказки – протекция на деца, години и епохи на децата, европейско и международно бъдеще за децата. А една болница като хората не могат да създадат. Не могат да се схванат кой би трябвало да открадне най-малко половината от парите.
На гърба на здравето на децата си мерят въздействията, кръвното налягане и банковите сметки. Пълни нарушители!
Викнете Невзоров да ви направи за една година Детска болница. Така и по този начин индивидът пристигна тука, направи показно във Варна – възложете му я тая Детска болница, че да си отдъхнете.
Нищо друго не би трябвало да се демонстрира и да се гледа – гледайте Баба Алино и дупката за Детската болница. И си мислете върху чий разкрит череп би трябвало да почнат да капят капки. Защото на нашите черепи такива капки капят от доста години.
И да ни пита човек по какъв начин сме оживели до момента?
Фейсбук
Това е от високо видяно бъдещата Детска болница. Изкоп във тип на сърце.
Чувал съм, че в далечни земи в миналото хората измислили ужасно наказване. Обръсвали главите на враговете си до голо, връзвали ги и правели по този начин, че върху голите им глави да падат капки вода. Капка след капка по черепа, до момента в който болката стане нетърпима и изгубиш схващане. А преди този момент си кажеш всичко, каквото те питат.
Е това заслужават тези, които си направиха дворци и покои, които си купиха острови и дори индулгенции за Рая, само че Детска болница не можаха да създадат – обръснати глави до голо и през две секунди, през три секунди – капки върху черепите. И на всичко от горната страна трапът с оградата наподобява на сърце.
Не сърца – капка мозък и съвест нямат тези, които все въртят, усукват и не почват Детската болница. А може би са разбрали, че на нас, българите, Детска болница не ни би трябвало. Нашите деца – българчетата, са що се касае за един летен лагер – един файтон дечица останаха.
То не бяха Обществени препоръки, то не бяха промени тук-там, където ще се строи болничното заведение, то не бяха неизрядни публични поръчки, то не бяха локуми и дъвки. Как пък едно нещо не беше със света и като хората. И градежът на тая Детска болница все не почва и не почва.
Страшни приказки – протекция на деца, години и епохи на децата, европейско и международно бъдеще за децата. А една болница като хората не могат да създадат. Не могат да се схванат кой би трябвало да открадне най-малко половината от парите.
На гърба на здравето на децата си мерят въздействията, кръвното налягане и банковите сметки. Пълни нарушители!
Викнете Невзоров да ви направи за една година Детска болница. Така и по този начин индивидът пристигна тука, направи показно във Варна – възложете му я тая Детска болница, че да си отдъхнете.
Нищо друго не би трябвало да се демонстрира и да се гледа – гледайте Баба Алино и дупката за Детската болница. И си мислете върху чий разкрит череп би трябвало да почнат да капят капки. Защото на нашите черепи такива капки капят от доста години.
И да ни пита човек по какъв начин сме оживели до момента?
Фейсбук
Източник: duma.bg
КОМЕНТАРИ




