Покъртителна е тази трагедия с двете момичета в София, убити

...
Покъртителна е тази трагедия с двете момичета в София, убити
Коментари Харесай

Адвокат от Пловдив с остра критика към КАТ: По-лесно е зад храстите с камерката

" Покъртителна е тази покруса с двете девойки в София, убити от колата на друсан някогашен футболист. Изумително е, че тази война по пътищата на България продължава. Като на фронта сме тук. В страни с сякаш войни дават на годишна база по-малко жертви. А не е мъчно това да се сложи под надзор.

По дяволите, не е мъчно. За какво са инсталирани тези камери на всички места. За да бълват на кг електронни фишове ли? Ами това е безумство. Какво вършат органите на КАТ и Министерство на вътрешните работи. Да ме простят, само че със престараване зад храстите, с цел да се снима някой с превишена скорост за пари, не се прави работа на никого.

И минимум на обществото. Ами не го снимайте единствено, а го спрете, проверете го, свалете го от колата, в случай че би трябвало. Това е предварителна защита, това е съответна реакция. Не знам. Във всеки български град има няколко основни места, които са терен за тежки катастрофи.

Всички ги знаят. Какъв проблем е там да има непрекъснато полицейско наличие. Да, но не. По-лесно е да се заляга зад храстите с камерката. По-лесно е, да. Но това могат да го вършат и учениците от някой транспортен колеж. И си задаваме един обоснован въпрос, защо са ни тогава 70 000 чиновници на Министерство на вътрешните работи ".

Това написа в обществената мрежа Facebook пловдивският юрист по повод ужасяващата злополука в столицата.

За да гледате видеото, би трябвало да активирате Javascript.
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР