След пожарите, въпроси за това как трябва да изглеждат в LA сега
покана за обяд в морския квартал Pacific Palisades постоянно е задействал доста душевен калкулации в Лос Анджелис. Като гражданин на източната страна на града, мисълта за това какъв брой време ще отнеме да шофирате до брега и назад, направи изкушаващо да се анулира.
Но постоянно съм ходил. Въпреки че пътуването означаваше да се борите с адския трафик на Crosstown, последният крайник достави всичко, което бихте могли да желаете от Южна Калифорния: сектор от автомагистралата на Тихоокеанския бряг, по-късно завой към стръмен, извит път нагоре. Океанският въздух и селото постоянно си заслужаваха.
Миналата седмица се качих за палисадите за първи път, откогато пожари, запалени там на 7 януари. Вътре в запечатаната зона, земните кодове към момента почистват останките на унищожени домове и други здания. На доста улици единствените неща, останали стоят, са камини, стени и стълбища.
На фона на цялото това заличаване беше изненадващо да видя, че мястото, което използвах, изглеждаше до голя...
Прочетете целия текст »




