Пореден ад в Румъния - пожар в болница уби двама
Пожар избухна в инфекциозната в румънския град Плоещ, която е помощна за лекуване на COVID-19, съобщи организация Аджерпрес.
Според първичната информация са умряли пациенти, а пожарът бързо е премахнат, заяви Инспекторатът за изключителни обстановки. Една здравна сестра е получила изгаряния.
Ръководителят на Департамента за изключителни обстановки Раед Арафат съобщи, че пожарът е сподавен за три минути. Медицинската сестра, която се е намирала в салона в този миг, е получила 40 % изгаряния по тялото.
свързани новини2037на 01.10.2021
Властите са почнали прекачване на пациентите към Окръжната в Прахова.
Според първичната информация са умряли пациенти, а пожарът бързо е премахнат, заяви Инспекторатът за изключителни обстановки. Една здравна сестра е получила изгаряния.
Ръководителят на Департамента за изключителни обстановки Раед Арафат съобщи, че пожарът е сподавен за три минути. Медицинската сестра, която се е намирала в салона в този миг, е получила 40 % изгаряния по тялото.
свързани новини2037на 01.10.2021
Властите са почнали прекачване на пациентите към Окръжната в Прахова.
Източник: pik.bg
КОМЕНТАРИ




