Подмладеният дублиращ отбор на Етър, съставен от юноши 2003 и

...

Локомотив отнесе дубъла на Етър

Подмладеният дублиращ тим на Етър, формиран от юноши 2003 и 2004 година, отстъпи в първата си контрола като посетител на " Локомотив " (Горна Оряховица) с 5:0.

Още в 6-ата минута след центриране от корнер Александър Узунов откри резултата в интерес на домакините - 1:0. Само след три минути различен някогашен етърец - Георги Колев, който към този момент е капитан на локомотивци, повиши на 2:0.

Десет минути по-късно Узунов центрира остро и бранителят на " виолетовите " Ивалин Петков си означи автогол с глава. Разликата набъбна на 4:0, като прецизен още веднъж бе Георги Колев.

В 65-ата минута Димитър Байдаков проби етърската защита и приключи акцията си с гол за 5:0. Вратарят на локомотивци Ивайло Петков, също носил екипа на Етър пред време, парира рисков шут на Златин Боянов секунди след подновяването на играта, вадейки топката в корнер, и мачът приключи 5:0.