Подкрепа за семейство Страхан. Известните приятели на Майкъл Страхан се

...
Подкрепа за семейство Страхан. Известните приятели на Майкъл Страхан се
Коментари Харесай

Приятелите на Майкъл Страхан се обединяват зад него след разкритието за рак на мозъка на дъщеря Изабела: Ерин Андрюс и други

Подкрепа за семейство Страхан.

Известните другари на Майкъл Страхан се сплотяват зад него, откакто щерка му Изабела Страхан разкри, че е била диагностицирана с рак на мозъка.

Първокурсничката на Университета на Южна Калифорния, 19, разкри за своето положение за първи път дружно с известния си татко, 52, в „ Добро утро, Америка “ в четвъртък.

Малко след предаването, някогашният професионален футболист отиде в Instagram, с цел да благодари на почитатели и другари за тяхната обич.

„ Днес щерка ми @isabellastrahan се причисли към @robinrobertsgma и мен за изявление за пътуването, през което е минала в @goodmorningamerica. ❤️❤️❤️ “, написа той.

„ Обичам те Изабела и постоянно съм до теб. На всички, изпращащи обич, благодарим от дъното на нашите сърца!! ” избухна той.

Много от известните другари на водещия на утринното предаване изпратиха известия за поддръжка в секцията за мнения, откакто новината на Изабела стана обществена.

„ Молитви и мощ...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР