Подготовката на Англия за Евро 2024 претърпя неуспех, тъй като

...

Подготовката на Англия за Евро 2024 претърпя неуспех със загуба от Исландия

Подготовката на Англия за Евро 2024 претърпя крах, защото загуби с 1-0 от Исландия в другарски мач, в който Джон Стоунс бе заставен да напусне контузен в петък.

Стоунс не се завърна за второто полувреме на последния подгряващ мач на Англия за идния шампионат, откакто нарани глезена си в началния стадий на Уембли.

За да се усложни въпросът, тимът беше надвит след някогашния Фулъм играчът Йон Дагур Торстейнсон означи в 12-ата минута.

Англия открива акцията си за Евро 2024 против Сърбия в Гелзенкирхен една седмица в неделя.

Шотландия в това време трябваше да се задоволи с тъждество 2-2 с Финландия в последния си мач преди откриването на шампионата против домакина Германия идващия петък.

Автогол на Арту Хосконен и Лорънс Шанкланд с глава даде преднина на шотландците с 2-0 след час на Хемпдън Парк, само че те не можаха да се задържат.

Бенджамин Калман върна един обратно и Оливър Антман изравни от дузпа пет минути преди края след фау...