Почивен ден след победата в приятелския двубой срещу Олександрия получиха

...
Почивен ден след победата в приятелския двубой срещу Олександрия получиха
Коментари Харесай

Младоците в Ботев тренират, титулярите почиват

Почивен ден след успеха в приятелския дуел против Олександрия получиха по-голямата част от футболистите на Ботев.

Основната част от тима мина на възстановителни процедури в събота по обед, а през останалата част от деня играчите бяха оставени да релаксират и да се освободят от насъбраната от началото на подготовката отмалялост.

Почивката обаче не важеше за по-младите момчета в отбора. Многобройната група юноши, които са на лагер с първия тим в Турция направи две тренировки, като в тях се включи и новото попълнение Димитър Пиргов, който наваксва с подготовката поради по-късното си присъединение към отбора.

Първа подготовка на терен след тридневна работа във фитнеса направи и Лазар Марин. Левият защитник напредва с възобновяване си от контузията в глезена и навъртя няколко обиколки по време на утринната съботна сесия.

В неделя подготовката на "жълто-черните " продължава по проект, като програмата планува две занимания.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР