Възрастна жена е починала при катастрофата на Северната скоростна тангента в посока Ботевград
Починала е стара жена, която е пътувала в един от колите, които по-рано през днешния ден се удариха в региона на 6 км на Северната скоростна дъга в посока Ботевград. Това оповестиха от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи. Общо шестима души са превозени в болнични заведения след случая, като след това стара пътничка е умряла.
Сигнал за злополуката е подаден към 13:10 ч., прецизираха от Министерство на вътрешните работи. На място са изпратени екипи на полицията, пожарната и незабавната помощ. Установено е, че са аварирали три леки автомобила.
Движението в сектора остава лимитирано до привършване на процесуално-следствените дейности.
От Агенция " Пътна инфраструктура " осведомиха, че е въведен обходен маршрут - по Северната дъга на Софийския околовръстен път.
Сигнал за злополуката е подаден към 13:10 ч., прецизираха от Министерство на вътрешните работи. На място са изпратени екипи на полицията, пожарната и незабавната помощ. Установено е, че са аварирали три леки автомобила.
Движението в сектора остава лимитирано до привършване на процесуално-следствените дейности.
От Агенция " Пътна инфраструктура " осведомиха, че е въведен обходен маршрут - по Северната дъга на Софийския околовръстен път.
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




