Почина още един човек от катастрофата край Симитли
Починал е сателит назагиналата през днешния ден в злополука край Симитли жена, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи (ОД на МВР) в Благоевград.
Следобед към 15:00 часа при злополука на разклона за симитлийското село Черниче почина 60-годишна жена от София, оповестиха по-рано през днешния ден от полицията.
По първични данни при изпреварване управляваният от нея лек автомобил се е блъснал в различен лек автомобил и навлизайки в лентата за насрещно придвижване, се е блъснал в товарен автомобил, който е бил паркиран в отбивка на пътя, съобщи bTV.
Тази вечер от полицията оповестиха, че в Многопрофилната болница за интензивно лекуване в Благоевград е умрял и 53-годишен сателит на починалата жена, който също е от София.
Заради пътния случай краткотрайно беше лимитирано придвижването по път I-1 Симитли - Кресна в региона на случая, а трафикът се контролираше от пътна полиция.
Следобед към 15:00 часа при злополука на разклона за симитлийското село Черниче почина 60-годишна жена от София, оповестиха по-рано през днешния ден от полицията.
По първични данни при изпреварване управляваният от нея лек автомобил се е блъснал в различен лек автомобил и навлизайки в лентата за насрещно придвижване, се е блъснал в товарен автомобил, който е бил паркиран в отбивка на пътя, съобщи bTV.
Тази вечер от полицията оповестиха, че в Многопрофилната болница за интензивно лекуване в Благоевград е умрял и 53-годишен сателит на починалата жена, който също е от София.
Заради пътния случай краткотрайно беше лимитирано придвижването по път I-1 Симитли - Кресна в региона на случая, а трафикът се контролираше от пътна полиция.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




