Починал е спътник на жената, загинала в катастрофа край Симитли
Починал е сателит на починалата в злополука край Симитли жена, оповестиха от Министерство на вътрешните работи в Благоевград.
Следобед към 15:00 часа през вчерашния ден при злополука на разклона за симитлийското село Черниче почина 60-годишна жена от София.
По първични данни при изпреварване управляваният от нея лек автомобил се е блъснал в различен лек автомобил и навлизайки в лентата за насрещно придвижване, се е блъснал в товарен автомобил, който е бил паркиран в отбивка на пътя.
По-късно от полицията оповестиха, че в Многопрофилната болница за интензивно лекуване в Благоевград е умрял и 53-годишният сателит на починалата жена, който също е от София.
Заради пътния случай краткотрайно беше лимитирано придвижването по път I-1 Симитли - Кресна в региона на случая, а трафикът се контролираше от пътна полиция.
Стопкадър: Нова
Следобед към 15:00 часа през вчерашния ден при злополука на разклона за симитлийското село Черниче почина 60-годишна жена от София.
По първични данни при изпреварване управляваният от нея лек автомобил се е блъснал в различен лек автомобил и навлизайки в лентата за насрещно придвижване, се е блъснал в товарен автомобил, който е бил паркиран в отбивка на пътя.
По-късно от полицията оповестиха, че в Многопрофилната болница за интензивно лекуване в Благоевград е умрял и 53-годишният сателит на починалата жена, който също е от София.
Заради пътния случай краткотрайно беше лимитирано придвижването по път I-1 Симитли - Кресна в региона на случая, а трафикът се контролираше от пътна полиция.
Стопкадър: Нова
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




