Мъж скочи от терасата си в бургаски жк Зорница, падна върху Ауди
Починал е на място
Мъж скочи от терасата си на бл. 9 в бургаския жк " Зорница " и умря на място, оповестяват за Флагман очевидци. Гледката е покъртителна - тялото на хипотетичния самоубиец е паднало върху автомобил, паркиран пред трети вход.
На място има екип на полиция. Районът е отцепен с червено-бяла лента, а тялото на индивида е покрито с бяло платнище. Съседите са шокирани.
Преди малко на място дойде и трупна кола за спешна помощ. Човекът е умрял на място. По информация на Флагман е живеел на шестия етаж. Скочил от от страната на входа, където има сериозна растителност, само че за жалост се е приземил върху капака на Ауди.
Мъж скочи от терасата си на бл. 9 в бургаския жк " Зорница " и умря на място, оповестяват за Флагман очевидци. Гледката е покъртителна - тялото на хипотетичния самоубиец е паднало върху автомобил, паркиран пред трети вход.
На място има екип на полиция. Районът е отцепен с червено-бяла лента, а тялото на индивида е покрито с бяло платнище. Съседите са шокирани.
Преди малко на място дойде и трупна кола за спешна помощ. Човекът е умрял на място. По информация на Флагман е живеел на шестия етаж. Скочил от от страната на входа, където има сериозна растителност, само че за жалост се е приземил върху капака на Ауди.
Източник: flagman.bg
КОМЕНТАРИ




