Починал е на място Мъж скочи от терасата си на

...
Починал е на място Мъж скочи от терасата си на
Коментари Харесай

Мъж скочи от терасата си в бургаски жк Зорница, падна върху Ауди

Починал е на място

Мъж скочи от терасата си на бл. 9 в бургаския жк " Зорница " и умря на място, оповестяват за Флагман очевидци. Гледката е покъртителна - тялото на хипотетичния самоубиец е паднало върху автомобил, паркиран пред трети вход.

На място има екип на полиция. Районът е отцепен с червено-бяла лента, а тялото на индивида е покрито с бяло платнище. Съседите са шокирани.

Преди малко на място дойде и трупна кола за спешна помощ. Човекът е умрял на място. По информация на Флагман е живеел на шестия етаж. Скочил от от страната на входа, където има сериозна растителност, само че за жалост се е приземил върху капака на Ауди.
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР