Почина един от пътниците в автомобилите Още един от пострадалите

...
Почина един от пътниците в автомобилите Още един от пострадалите
Коментари Харесай

Неописуема трагедия - катастрофата в София взе нова жертва

Почина един от пасажерите в колите

Още един от потърпевшите в тежката злополука в София умря, жертвите са общо четири. След случая пациентът е бил настанен в болница в София. Той е бил в един от колите, взели участие в злополуката, съобщи бТВ.

По последна информация най-вече потърпевши са настанени в УМБАЛ " Света Анна ". Има ранени в сериозно положение. При катастрофата две коли засичат рейс на градския превоз. Ужасът се случи предходната вечер.

Починали са двама индивида от колите и двама от рейса. 

По думите на проверяващите първичните калкулации сочат, че скоростта на двата леки автомобила, взели участие в жестокия случай, е била сред 104 и 150 км/ч, като предстоят експертизи за точното ѝ определяне. Бързата интервенция на пожарникари пък предотвратява още по-тежък излаз, защото част от пасажерите са били застрашени от задимяване и горене в рейса. Огнеборци обаче реагират първи на жестокия случай и дейностите им съвсем несъмнено са избавили човешки животи. За жал случаят обаче е съдбовен за четири човека.

Още по тематиката:



Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР