Почетният председател на Алианс за права и свободи д-р Ахмед

...
Почетният председател на Алианс за права и свободи д-р Ахмед
Коментари Харесай

Доган в Търговище: Битката е за съхраняването на културния код и сигурността на общността

Почетният ръководител на Алианс за права и свободи доктор Ахмед Доган се срещна с членове и симпатизанти на партията в Търговище, където насочи мощни послания за смисъла на културната еднаквост и идните избори.

В изявлението си той акцентира, че всеки човек е притежател на своя културен код, който включва език, вяра, история, етнос и съществени полезности. По думите му точно този код построява общността и би трябвало да бъде съхранен и развиван.

„ Всички ние представляваме нашия културен код. Културният код е нашата общественост, нашата етнорелигиозна същина – език, вяра, история, етнос, съществени полезности. Ние желаеме да запазим и да дадем живот на културния си код “, съобщи доктор Доган, като добави, че вижда своята роля като координатор в напъните за неговото предпазване.

Той дефинира идните избори като най-голямото предизвикателство пред общността, наблягайки, че залогът е доста по-голям от политическото посланичество.

„ Не става въпрос дали АПС ще съществува или не, а дали общността ще има сигурност, успокоение и гаранция за утрешния си ден “, посочи той.

Д-р Доган подчертава и върху ролята на младежите, като уточни, че напъните на партията са ориентирани към тяхното развиване и одобряване.

„ Цялата ни битка е за младежите – да ги култивираме по този начин, че да бъдат правилни на своя културен код, правилни на себе си и на своята общественост “, съобщи още той.

Срещата в Търговище мина при засилен интерес от страна на локалните структури и структури от прилежащи области, кандидатинза народни представители и симпатизанти на Алианс за права и свободи.

пазаруването и продаването на гласове е закононарушение

платена публикация
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР