Почернената съпруга на убития 49-годишен мъж в Арман махала в

...
Почернената съпруга на убития 49-годишен мъж в Арман махала в
Коментари Харесай

Ето заподозрения за убийството в Арман махала в Пловдив, МВР още го търси

Почернената брачна половинка на убития 49-годишен мъж в " Арман махала " в Пловдив и нейни близки разгласиха в обществените мрежи фотография на обвинения убиец. Постът се споделя с мълниеносна скорост. Към момента причинителят на закононарушението към момента се търси от полицията. 

" Моля всички другари: разпространявайте незабавно тази фотография. Помогнете на Министерство на вътрешните работи и на приятелката ми да заловят килъра на брачна половинка ѝ. Ако някой види този човек, незабавно сигнализирайте в най-близкото Министерство на вътрешните работи. Моля ви! ", гласи обявата. 

Трагедията се разигра преди два дни. Рано сутринта в понеделник е получен сигнал в полицията за откритото безжизнено тяло. По него са открити прободни рани, като се допуска, че гибелта е настъпила вследствие на намушкване. Oкръжната прокуратура следи досъдебно произвеждане по случая. По делото се правят дейни процесуално-следствени дейности – огледи на местопрестъпление, разпити на очевидци, назначена е съдебномедицинска експертиза на умрялото лице, с цел да се откри точната причина за гибелта, оповестява " Марица ".  

 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР