Победната серия на последния в Германия Кьолн беше спряна от

...

Кьолн се размина с нова победа, но битката продължава

Победната серия на последния в Германия Кьолн беше спряна от Аугсбург в дуел от 20-ия кръг, приключил 1:1. “Козлите” изиграха доста мощни първи 60 минути, в които обаче съумяха да вкарат единствено един път посредством Милош Йоич от фаул в 40-ата минута.

Milos Jojic on the mark! A wall can only do so much...#KOEFCA pic.twitter.com/XXOXzgV4qi
— DW Sports (@dw_sports) January 27, 2018
Домакините направиха няколко пропуща и след това съжаляваха, тъй като в последния половин час баварците постановиха предимство и в 77-ата минута Каиуби изравни.

За Кьолн това е десета точка от последните четири мача, с което битката за излизане от зоната на изпадащите продължава. Аугсбург пък си е все по този начин променлив в резултатите, само че е единствено на една победа дистанции от зона “Европа”.