Победителката в първия сезон на Ергенът“ Виктория Капитонова вече е

...
Победителката в първия сезон на Ергенът“ Виктория Капитонова вече е
Коментари Харесай

Тайно и полека: Виктория Капитонова се е омъжила!

Победителката в първия сезон на „ Ергенът “ Виктория Капитонова към този момент е омъжена жена

Рускинята не случи с любовта на ергена Виктор Стоянов, само че и в любовното риалити тя не бе до дъно откровена.

Ергенката и сегашна инфлуенсърка призна, че влезнала в продукцията за популярност и рейтинг, само че на открито я чакал сериозен другар. С който от седем години били дружно и се разделили само, с цел да взе участие в любовното шоу.

Днес още веднъж Вики Капитонова провокира гърмеж, единствено както тя си го умее. Защото съобщи пред почитателите си в нета, че към този момент е станала законна половинка на въпросния, загадъчен другар.

„ Сватбата към този момент мина, просто не ви оповестих с нея “, с тези думи тя отговори на фенка по кое време ще е нейната женитба и шашна всички.

Мнозина обаче се съмняват в думите й, тъй като тя обича да предизвика. А и по какъв начин да се е омъжила скрито, като всяко събитие в живота си прави обществено притежание, тъй като от това печели и се храни.

Пък и нито един път не е посочила лицето на мистериозния си другар, който към този момент е неин тайнствен брачен партньор.

Или до такава степен й е щракнало, че щастието обича тишината и по-добре да пази мъжа до себе си, вместо да го изтипосва на показ.

Понеже златотърсачки бол, а несъмнено мъжът й ще е богат. Тъй като самата Виктория Капитонова се дефинира като материално момиче, което не би се омъжило за дрипльо.

Инфо: Crimesbg.com

 

Тагове: Виктория Капитонова Ергенът сватба инфлуенсър Виктор Стоянов приятел Виктория Капиетонова се омъжи
Източник: kliuki.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР