победи като гост Волфсбург с 3:1 в мач от 13-я

...

Холанд се завърна с гол и подразни дама, която не му остана длъжна

победи като посетител Волфсбург с 3:1 в мач от 13-я кръг на Бундеслигата. Така " жълто-черните " излизат преди всичко в класирането на немския футболен шампионат, изпреварвайки Байерн, който е с мач по-малко.
Ваут Вегхорст осъществя за домакините във 2-ата минута. Дортмундци обаче стигнаха до цялостен поврат с попадения на Емре Джан (35`), Дониел Мален (55`), а в края на срещата се разписа и головата машина Ерлинг Холанд (81`).
се завърна в игра за Борусия в 73-ата минута и единствено осем минути по-късно се разписа. След попадението норвежецът отиде към трибуните, където подразни почитател на Волфсбург, акцентирайки го с пръст. Дамата не му остана длъжна и отвърна на Холанд с непристоен жест.
Не е изключено двамата да са имали задявка още по време на загрявката на Холанд около тъчлинията, за което норвежецът да е решил да си " отмъсти " при отбелязването на попадението във вратата на Волфсбург. Вижте любопитната обстановка във видеото:
Източник: sportlive.bg