победи като гост с 3:1 в интересен двубой от 25-ия

...

Левски не се затрудни с Национал в Елитната група до 15 години

победи като посетител с 3:1 в забавен дуел от 25-ия кръг на Елитната група до 15 години. След равностойно начало, " сините " упражниха напън и първо в 24-ата минута гол на Марто Бойчев бе анулиран заради засада, а единствено 60 секунди по-късно Мартино Йорданов откри за.

Гостите продължиха с положителната си игра и в 30-aта минута още веднъж Мартино Йорданов бе покрай гола, откакто се възползва от неточност на Национал, само че излязъл самичък против вратаря на Национал, не съумя да се разпише наново.
 Левски U15, Национал U15
След почивката домакините започнаха по-добре, само че в 45-ата минута Марто Бойчев бе фаулиран на границата на наказателното поле и самичък осъществя отсъдения директен свободен удар.

5 минути по-късно Стивън Стоянчов пък можеше да направи резултата типичен, само че негов отдалечен удар срещна горната греда.

Национал въпреки всичко се върна в мача, откакто появилия се след почивката Кирил Котев осъществя страховит гол с изстрел от далечна отдалеченост.
Малко по-късно мощен удар на Кристиян Горянов бе избавен по съвършен метод от вратаря на Левски Атанас Кехайов. Все отново минута преди края " сините " означиха и трети гол, с който сложиха завършек на интригата в дуела. Негов създател стана резервата Кристиян Илиев, който засече с глава центриране на Денис Гиведжов.