Карагър: Ако Арсенал победи Уест Хам, ще бъде шампион
Победа против Уест Хам през уикенда сигурно ще направи Арсенал първенец в британското състезание по футбол, съобщи анализаторът на Sky Sports Джейми Карагър. " Артилеристите " водят с пет точки на Манчестър Сити преди срещата си с " чуковете ", само че имат и мач повече. Арсенал в действителност се бори за два трофея - във Висшата лига и в Шампионската лига. По-късно през днешния ден лондончани ще срещнат Атлетико Мадрид в мач-реванш от Шампионската лига, като първият приключи наедно 1:1.
" От вероятността на Арсенал, Висшата лига е извънредно значима. Представяте ли си обаче стадиона в дуела с Атлетико? Ще бъде зареден с сила. Тук приказваме за край в Шампионската лига, а до края на сезона остават три мача ", сподели Карагър, представен от Sky Sports. " Ако завоюват против Уест Хам идната неделя, те са първенци ", безапелационен е Карагър.
Бившият нападател на " артилеристите " Тиери Анри предизвести, че Уест Хам не е за подценяване. " Чуковете " са под чертата на изпадащите с точка пасив от Тотнъм, а останалите два тима, които ще играят в Чемпиъншип от идващия сезон, към този момент са ясни - Бърнли и Уулвърхамптън.
" Всичко е в ръцете на Арсенал. Казах и преди мача на Сити с Евертън, че могат да изгубят точки. Няма да стартирам да чествам, още нищо не се е случило. Видях прибързаност в Сити, тъй като сами върнаха Евертън в мача. Сигурно в Арсенал си мислят, че може и да станат първенци. Не, няма може. Спечелете си мачовете ", сподели Анри.
" От вероятността на Арсенал, Висшата лига е извънредно значима. Представяте ли си обаче стадиона в дуела с Атлетико? Ще бъде зареден с сила. Тук приказваме за край в Шампионската лига, а до края на сезона остават три мача ", сподели Карагър, представен от Sky Sports. " Ако завоюват против Уест Хам идната неделя, те са първенци ", безапелационен е Карагър.
Бившият нападател на " артилеристите " Тиери Анри предизвести, че Уест Хам не е за подценяване. " Чуковете " са под чертата на изпадащите с точка пасив от Тотнъм, а останалите два тима, които ще играят в Чемпиъншип от идващия сезон, към този момент са ясни - Бърнли и Уулвърхамптън.
" Всичко е в ръцете на Арсенал. Казах и преди мача на Сити с Евертън, че могат да изгубят точки. Няма да стартирам да чествам, още нищо не се е случило. Видях прибързаност в Сити, тъй като сами върнаха Евертън в мача. Сигурно в Арсенал си мислят, че може и да станат първенци. Не, няма може. Спечелете си мачовете ", сподели Анри.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




