Победа на Норвегия би означавала, че Шотландия се нуждае от

...

Шотландия се класира за Евро 2024, след като Испания победи Норвегия на Халанд

Победа на Норвегия би означавала, че Шотландия се нуждае от точка от оставащите си мачове в Грузия и вкъщи против Норвегия идващия месец.

Но гол през второто полувреме на испанеца Гави означаваше, че шотландците са математически сигурни, че ще вземат участие на шампионата в Германия идната година.

Това значи, че шотландците са се класирали за второ следващо Европейско състезание.

Испания, която победи Шотландия с 2-0 в Севиля в четвъртък, с цел да отмъсти за провалянето си със същия резултат на Хемпдън Парк през март, също се увери в квалификацията си, като се реалокира на върха в групата по голова разлика.

Тази изключителна вест се актуализира и повече детайлности ще бъдат оповестени скоро.

SNP отхвърля потреблението на идващите избори като „ де факто “ референдум за самостоятелност

Моля, опреснете страницата за най-пълната версия.

Можете да получавате вести за изключителни вести на смарт телефон или таблет посредством. Можете също да следвате или да се абонирате за нашия, с цел да сте в крайник с последните вести.

Източник: skynews.com