Иранският посланик в МВнР: България призова за отваряне на Ормузкия проток
По време на срещата иранският дипломат е сложил въпроса за предназначението на американските самолети, позиционирани на летище " Васил Левски ".
Двете страни показаха общо предпочитание и отсега нататък каналите на връзка да останат отворени.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




