По време на отминалия State of Play, Sony и Sucker

...
По време на отминалия State of Play, Sony и Sucker
Коментари Харесай

Ghost of Yōtei ще предоставя по-голям контрол над историята на главния герой

По време на отминалия State of Play, Sony и Sucker Punch зарадваха мнозина с анонса на продължението на Ghost of Tsushima.

Ghost of Yōtei, както ще е името на новата игра, излиза идната година за платформата на PS5. Играта ще предложи напълно нов основен воин, история и местоположения. Освен това, действието в Ghost of Yōtei се развива 300 години по-късно в Ghost of Tsushima. Представеният филмов откъс по време на събитието предстоящо задоволи усетите на геймърите.

Наскоро стана ясно, че Ghost of Yōtei ще предложи нещо на играещите, което първата игра не е направила. В изявление за New York Times, хората от Sucker Punch разкриват, че играта ще разреши играчите да поемат по-голям надзор над историята и по-точно над тази на основния воин Атсу. Макар че не влизат в детайлности по отношение на това.

Нейт Фокс и Джейсън Конъл описват, че са желали да основат продължение на играта от доста време. За задачата те пътуват още веднъж до Страната на изгряващото слънце, където посещават дузина местоположения. Но точно връх Йотеи наоколо до езерото Тойа, въодушевило основателите на играта.

„ Прекарах седнал два часа, просто взирайки се в планината “, споделя Конъл. „ Беше зашеметяващо “. Той добавя, че нещо съответно го е впечатлило доста за парка. Докато мястото се характеризира със своята хубост, падаща вода и растителност, в това време те е трябвало да изгледат информативно видео, предупреждаващо, че в парка има мечки и би трябвало да внимават. „ Много искахме да привнесем това в играта – възприятието на заплаха “, продължава Конъл.

От материала на Times става ясна и друга вест. Авторът на репортажа и Sony разкриват, че играта е Ghost of Tsushima е минала границата от 13 милиона продадени копия. През ли предходната година играта се беше продала в тираж от 9.7 милиона копия за PlayStation. През май тази година, Ghost ot Tsushima излезе и в Steam – четири години след появяването си за конзолата на Sony.

Нужно е да напомним, че сега се приготвя и филм по първата игра. Проектът е в пред-продукционен стадий. Режисьор на лентата ще е Чад Стахелски, прочут с работата си по „ Джон Уик “.

Източник: kaldata.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР