По време на мача между Атлетико Мадрид и Хетафе от

...

Куриоз: Футболист вкара за Атлетико Мадрид от пейката

По време на мача сред Атлетико Мадрид и Хетафе от 20-ия кръг на Ла Лига, който приключи при резултат 1:1, се случи нещо, което не се вижда всеки ден.

В 60-ата минута Анхел Кореа откри резултата в интерес на мадридчани. Съдията Антонио Матеу Лаос обаче незабавно анулира попадението поради засада. Междувременно, наставникът на отбора Диего Симеоне размени крилото. Последва обаче инспекция с ВАР, която в последна сметка сподели, че голът е постоянен. Така съотборниците на Кореа се впуснаха към седящия на пейката аржентинец, с цел да отпразнуват попадението. Подобна обстановка до момента не се беше случвала в историята на испанския хайлайф. След последния съдийски сигнал обаче в Атлетико нямаха мотив за наслада, защото в 83-тата минута Енес Юнал от състава на гостите донесе равенството в мача с тъкмо изпълнена дузпа.
Източник: novsport.com