По време на CES тази седмица Panasonic показа на света,

...
По време на CES тази седмица Panasonic показа на света,
Коментари Харесай

VR очилата на Panasonic и какво знаем за тях

По време на CES тази седмица Panasonic сподели на света, че VR очилата не би трябвало да наподобяват като тромава маска за ски.

Компанията изненадващо показа първите си VR oчила, чийто дизайн е въодушевен от стиймпънк придвижването, и наподобяват повече на фешън аксесоар, в сравнение с софтуерна джаджа.

Това надалеч не значи, че устройството не разполага с новаторски технологии и екстри - в противен случай.

OLED панелите са дело на Panasonic и Kopin и са с " извънредно висока резолюция ", само че към този момент не знаем точните параметри на картината.

Знаем обаче, че това са първите очила, които поддържат HDR, а съгласно The Verge, това несъмнено прави разлика за качеството на изображенията.

Друг плюс на джаджата са тежестта и цялостният й дизайн.

Очилата са много по-леки и комфортни за носене от тежките и обемисти модели на пазара, а слушалките са закрепени към самите рамки за в допълнение улеснение.

От Panasonic към този момент не имат намерение да оферират очилата пред по-широка публика, като главното им предопределение ще се върти към виртуалното пътешестване и виртуалния спорт. /lifestyle.bg
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР