По този начин възпитаниците на Ангел Стойков продължават да са

...

Черноморец 1919 е без спирка, отнесе и Гигант

По този метод възпитаниците на Ангел Стойков не престават да са водачи в класирането с цялостен актив от 24 точки

ФК " Черноморец 1919 " реализира осма победа от осем мача в Трета лига – Югоизток. “Акулите ” се постановиха с 2:0 при гостуването си на " Гигант " (Съединение). По този метод възпитаниците на Ангел Стойков не престават да са водачи в класирането с цялостен актив от 24 точки.

" Черноморец 1919 " поведе още в 9-ата минута. След избита топка, Емануил Манев направи добавка с глава от близко за 0:1.

В 41-ата минута “акулите ” удвоиха задатъка си. Тодор Чаворски стреля мощно от фал, само че вратарят на домакините мазета. При добавката обаче Живко Петков бе акуратен, пращайки топката под напречната греда за 0:2.
Източник: flagman.bg