По разследване на Окръжна прокуратура-Стара Загоре е осъден Г.И., на

...
По разследване на Окръжна прокуратура-Стара Загоре е осъден Г.И., на
Коментари Харесай

Мъж е осъден на 8 месеца затвор за кражба и използване на чужда банкова карта

По следствие на Окръжна прокуратура-Стара Загоре е наказан Г.И., на 24 година Той е приет за отговорен за това, че на 18.11.2025 година, в с. Могилово, обл. Стара Загора, е лишил непознати движими вещи  - документи и разплащателна карта, от владението на другиго, без неговото единодушие с желание незаконно да ги присвои. Деянието е осъществено наново и в значителен случай. 

Г.И. е приет за отговорен и за това, че на 18.11. 2025 година в гр. Чирпан, обл. Стара Загора, употребявал платежен инструмент - разплащателна банкова карта, без единодушието на титуляря.

Окръжен съд-Стара Загора е наложил на Г.И. наказване от 8 месеца отнемане от независимост, което да изтърпи при първичен " общ “ режим. Той е признал виновността си. Наказанието е наложено след съглашение, утвърдено от Окръжен съд-Стара Загора.

На 18 ноември 2025 година Г.И. лишил документите от лек автомобил, паркиран в с. Могилово, обл. Стара Загора. Впоследствие отпътувал за гр. Чирпан и на една от бензиностанциите опитал да заплати с непознатата банкова карта зареденото гориво.

Определението на Окръжен съд-Стара Загора е дефинитивно и е влезнало в действие.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР